Ludzkie zaćmienie

.

@ Dawidor zapytał uczestników www.forum.dr-kwasniewski.pl o staż na Żywieniu Optymalnym. Oto jedna z odpowiedzi – http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4884.msg215653#msg215653 :

.

@ ziuta pisze

06.05.2013 r. o  08:30:34

„Ja od ośmiu miesięcy. Poza tym, że czytam dużo o żywieniu, to również z ciekawości czytam co mają do powiedzenia przeciwnicy.

I nie spotkałam jeszcze merytorycznych argumentów przeciw, tylko te obiegowe głupoty, że cholesterol, że tłuszcz stłuszczy wątrobę – a wystarczyłoby wziąć jakąkolwiek biochemię i spojrzeć na rysunek gdzie z jelit trafiają tłuszcze, a gdzie białka i węglowodany.

Kiedy się człowiek uczył historii o wielkich odkrywcach i stosach, które się musiały wypalić zanim dotarło do mózgownic, to się wydawało, że to takie chwilowe ludzkie zaćmienie, no to teraz widzę, że to jest trwałe ludzkie zaćmienie.”

.

Polecam:

– Jan Kwaśniewski: „Żywienie Optymalne”: – http://optymalni.org.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=14

– Jan Kwaśniewski: „Tłuste życie” – http://optymalni.org.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=13

– Jan Kwaśniewski: „Jak nie chorować?” – http://optymalni.org.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=6

.

3 Responses to Ludzkie zaćmienie

 1. OPTY pisze:

  http://www.medonet.pl/zdrowie,depresja-w-polsce,artykul,1722826.html

  Co czwarty z nas ma problemy psychiczne, a samobójczą śmiercią ginie nas więcej niż w wypadkach samochodowych. Raport NIK nie pozostawia złudzeń.

 2. „Wszyscy mamy źle w głowach…
  Dziewięć i pół tygodnia trwał filmowy romans Kim Bassinger i Micka Rourke. Dziewięć i pół miliona dni Polacy przesiedzieli na zwolnieniach od psychiatry  w ciągu pół roku. Co czwarty z nas ma problemy psychiczne, a samobójczą śmiercią ginie nas więcej niż w wypadkach samochodowych. Raport NIK nie pozostawia złudzeń…” Całość – http://www.medonet.pl/zdrowie,depresja-w-polsce,artykul,1722826.html

 3. OPTY pisze:

  Jerzy Zięba do Polaków o lepszej Polsce
  https://www.youtube.com/watch?v=EELgo5q4Mn0

  No to teraz dobiorą mu się do d….., jak nie wiem co!?
  Medycyna już to zrobiła ale teraz nadeptuje wszystkim politowania godnym politykierom na ślubny odcisk. Szwajcarii mu się zachciało powiedzą, jak kiedyś Wałęsie Japonii i Tuskowi Irlandii, hehehe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>