Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej tonie

.

Piotr Ikonowicz:

.

„Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej działa już na pół gwizdka. I to nie z powodu sezonu urlopowego, bo sady, komornicy i inne hieny nie wypoczywają nigdy, ale dlatego, że zabrakło nam pieniędzy…. Miasto wyrzuci nas nas z lokalu jeżeli w ciągu kilku dni nie spłacimy zadłużenia czynszowego w wysokości blisko 5000 zł., w każdej chwili odetną nam prąd, internet, telefony komórkowe już odcięto. Przepraszam za to tych wszystkich potrzebujących pomocy, którzy nie mogą się do mnie dodzwonić.

Wielokrotnie występowaliśmy o dofinansowanie z rozmaitych przeznaczonych na ten cel funduszy. Jednak z przyczyn politycznych, jak sądzę odmawiano nam. Nie zdecydowaliśmy się też, wbrew rozmaitym sugestiom, pobierać jakichkolwiek opłat za świadczone usługi prawne i doradcze. Trudno bowiem brać pieniądze od kogoś kto nie ma na czynsz. Musiałby chyba własnym dzieciom odejmować od ust.

Wiem, ze wielu z was nam kibicuje. Że podobają wam się nie tylko nasze motywacje, ale i nasza wyjątkowa skuteczność w obronie dachu nad głową zwykłych ludzi. Nie każdy zna się na prawie, nie każdy ma czas, żeby zostać wolontariuszem i nieść pomoc innym. Jednak przynajmniej jakaś część z was radzi sobie jeszcze jako tako. Możecie pomóc nam przetrwać i dalej pomagać, wpłacając pieniądze na konto naszego stowarzyszenia. W przeciwnym razie zatonie „ostatnia deska ratunku”,

pozdrawiam,

Piotr Ikonowicz
Agata Nosal-Ikonowicz
Agnieszka Żelazna
Iwona Łukasik

Wpłat proszę dokonywać na:

Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej

14 1020 1156 0000 7202 0083 2899

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW ”

Źródło – https://www.facebook.com/#!/piotr.ikonowicz?fref=ts .

.

Polecam serdecznej uwadze.

.

One Response to Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej tonie

  1. OPT pisze:

    I pewnie utonie bez wsparcia ze strony budżetu . Partie finansowane są z budżetu , więc dlaczego tak potrzebna dzisiaj Kancelaria nie mogłaby być również tak finansowana ? Rząd nie jest tym zainteresowany i jak tu nie potwierdzić ,że jest wrogiem społeczeństwa ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>