W obronie człowieka

.

http://davidicke.pl/forum/dr-j-kwasniewski-jakiego-nie-znamy-t1005-90.html#p17432 :

.

Ayerys 20 lut 2010, 17:49 pisze:

„…Moja odpowiedź : egoistą jest człowiek nie dostrzegający cierpienia innego człowieka , mówiący tylko o empatii i wiedzący ze istnieje coś takiego jak dieta dr.Kwaśniewskiego a nie mówiący o tym ludziom. A można dużo powiedzieć człowiekowi gdy widzisz jego cierpienie i męczarnie bo porusza się tylko na wózku, stopy ma całe czerwone i nogi mu od dołu obumierają. Spotkałam już taką osobę w życiu.

Inni widzą ludzi na wózkach inwalidzkich ale odwracają głowę bo maja „takie dobre serce” i nie mogą znieść cierpienia i chcą o tym zapomnieć jak najszybciej. A ponadto nie powiedzą innym o tej diecie bo podobno im to wibracje obniża, ta dieta…Czy ci ludzie maja odpowiedź na wszystko? Czy biorą na sumienie swoje ludzi cierpiących na przykład na schorzenia ośrodkowego układu nerwowego, niedowładu, zapalenia pozagałkowego nerwu wzrokowego, porażenia międzyjądrowego, oczopląsu, niezborności móżdżkowej itp. Zaburzenia psychiczne następują czasami w miarę jak posuwają się niektóre choroby. Czy oni mogą pomoc? O czym oni w ogolę mówią !!! Kogo oni atakują !!! Dr. Kwaśniewski? Co oni wiedzą o sumieniu, o karmie itd…straszenie grzechami… strach, strach,strach, manipulacje – poglądy, poglądy, poglądy, opinie, domysły, mniemania, osądy… Co wiedzą od siebie samych? Nic.

Gdzie moja empatia dla zwierząt zapytają? Myślą ze jej nie mam? Zdziwiliby się i to bardzo!
A co z ich Empatią w stosunku do ludzi?…Ciężka mi rola na tym forum przypadła, mogłam wybrać łatwiejszą, mogłam ale nie chciałam…”

.

Film dołączony do powyższej wypowiedzi – https://www.youtube.com/watch?v=lhqTNU3d11s .

.

2 Responses to W obronie człowieka

  1. prezio pisze:

    Na jednym blogu mówiącym o przypadku depresji Justyny Kowalczyk napisałem, że powinna przejść na DO. Napisano mi, że p…lę jak potrzaskany. Cężko radzić.

  2. Gavroche pisze:

    Mogłeś doradzić zwykłe LCHF, też by poprawiło sytuację, a bez zbędnych napinek :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>