Nie wiedziałam, że ozdrowieję

.

Z Panią Elizą Kruczek pokonferowałam na FB na tzw. priv.  Polecam:

– Teresa Stachurska: O chorobach, których się Pan pozbyła może Pani napisać? I jak długo jest Pani na DO?

Eliza Kruczek: Od 3-4 lat jestem na tej diecie, albo stylu życia. Próbowałam już z 8 lat temu, bo mąż miał cukrzyce. Ale jego pielęgniarka cukrzycowa powiedziała ze ja chce go zabić. Wiec on nie chciał jeść tego, to ja wtedy przerwałam experyment w domu.

Ja miałam astme i dwa różne inhalatory ze mną wszędzie w torebce. Miałam alergie wiosenna na trawy, pyłki, zboza pozniej. Tabletki na alergie, do oczu i krople z kortyzolem.

Miałam nadciśnienie. Wysypki na skorze. Jakies tam maści mi przepisywali. Miałam czesto bole miesiączkowe i inne. Ręce mi wykręcało. Zastanawiam sie czy to nie było z powodu tego ze tyle chemii lekarze we mnie wciskali. Ja na dietę przeszłam, bo chciałam schudnąć. Nie wiedziałam ze ja ozdrowieję.

Życie sexualne tez sie poprawiło, zaczelam miec chęć na wiecej i częściej, wcześniej tylko do auta z parkingu miałam siły sie doczłapać. Pozniej zaczelam powolutku po parku chodzic, checi do zycia nabralam. Teraz chodzę codziennie.

Miałam problemy z psychiką, depresje (podejrzewam ze to były uboczne objawy po tych specyfikach od lekarzy). Teraz czuje sie czasem gorzej kilka dni, ale to nie to co było.

– TS: Pan mąż cukrzycę ma nadal?

EK: Z mezem rozwiodlam sie dwa lata temu. Tutaj źle prowadzą cukrzykow. Experymentuja na nich cały czas. Maz zaczal robic sie agresywny. Podejrzewam ze złe jedzenie źle wpływało na jego psychikę. Nie wazne. To nie był moj problem. Ja przestałam gotować jemu jedzenie, kedy on nie chciał jesc ze mna DO. Jego zycie i jego zdrowie, to jego sprawa.

– TS: To gorsze (kilka dni) czasem samopoczucie nie ma związku z zawartością menu? Radziła się Pani lekarza optymalnego i/lub doradcy żywieniowego też optymalnego?

EK: Ja mieszkam w Szwecji od 25 lat. Moje samopoczucie jest gorsze, kiedy jest pełnia ksiezyca. Ja mam troche takie nadprzyrodzone właściwości. Ja jestem juz taka bardzo intuicyjna.

– TS: Schudła Pani? Jeśli tak to ile kg?

EK: Mam 158 cm wzrostu. Schudłam z 75 do 63. Wiecej nie chciałam, bo czułam sie źle z tym. Żebra czułam. Nie wygodnie mi sie na krześle siedziało, czułam kosci szkieletu. Po zaprzestaniu palenia papierosów utyłam do 68 kg. Ale nadal mogłam nosić moje ciuchy M rozmiar. Teraz zaczynam powoli spadać z wagi, w sumie w obwodach wiecej. 5 cm mniej w pasie i biodrach. Tak ze waga ruszy sie niebawem w dół.

.

Dziękuję Pani Elizo :)

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>