Łuszczyca. Można tą nierówną walkę wygrać

 

Zaneta Poindecker 28.10.2017 r. pisze:

„Witam serdecznie😁 chciałabym wam opisać i pokazać moją krótką historię zdrowienia . Do diety podeszłam po ok 13 latach po raz drugi. Kiedyś mi pomogła wyleczyć łuszczyce na lata, wróciłam do korytka bo byłam młoda i głupia 😉.

Latem tego roku miałam ( czas przeszły 👍) mega wysyp , którego jeszcze nie miałam .. rozpacz, złość na cały świat itp wyglądałam paskudnie .. na dodatek środek upalnego lata a ja zakryta jak muzułmanka. Pracuję zawodowo wiec reakcji innych można się tylko domyślać 😏. Lekarz zapisał mi najnowszą kuracje najnowszym hiper sterydem koszt bagatela 700€, AOK pokryła chętnie większość kosztów , steryd prawie mnie wykończył .. przerwałam na własna rękę .

15 sierpnia tego roku zaczęłam DO, bazowałem co i robię nadal na zoltkach, zupach kolagenowych, smalcu, maśle, boczku. Nie wymyślam nie kombinuje stawiam na prostotę, powtarzalność i wiarę😍po 2 mies nastąpiła poprawa i postępuje każdego dnia. Wierzę w całkowite uzdrowienie.

Załączam fotki : tuż przed rozpoczęciem diety, 2 mies po i ostatnia z dziś . Wczoraj wróciłam z urlopu i zapewne słońce pomogło mi przyspieszyć zdrowienie ale środkowe zdjęcie zrobione było przed urlopem i widać wyraźną poprawę.

Skore głowy miałam bardzo obsypaną ale robiłam kompresy pod prysznicem z żelu własnej roboty , nakładała po pare minut codzień i efekt był już po ok 2 tyg.

Ten post napisałam ku pokrzepieniu serc😍 pisarka ze mnie żadna ale chciałam dać wiarę niedowiarkom i nadzieję tym , którzy ją stracili .. bo łuszczyca to hujostwo , doprowadza ludzi do izolacji , depresji.. a można tą nierówna walkę wygrać . Pozdrawiam ciepło , w komentarzu podam przepis na mój żel na skore głowy .”

Źródło – https://www.facebook.com/groups/KlasycznaDietaOptymalna/permalink/1320545481404368/ Fotografie do obejrzenia na FB – Klasyczna Dieta Optymalna. Strona dostępna po zarejestrowaniu się na niej.

.

Na stronie (też FB) Dieta Optymalna, Kwaśniewskiego, Optymalni – https://www.facebook.com/groups/137985096222891/permalink/1574334245921295/

– Pawel Lugowski „Moze warto zastanowic sie co po tylu latach wywolalo ponownie luszczyce”

Pani Zaneta odpowiada:

– Zaneta Poindecker „Głupota wywołała 😏a dokładnie weganizm . Kocham zwierzęta do szaleństwa i postanowiłam , ze przestane jeść mięso a potem nawet jaja i sery. A zawsze mnie ciągnęło do podrobów skórek chrząstek i jajek . Jako dziecko codzień na obiad jadłam ” jako oczko” 😊. Czułam ze ten weganizm nie jest mój ale chciałam wytrwać dla dobra sprawy.. i organizm pokazał mi w końcu jakie głupoty wyprawiam”.”

.

Jak to szło? Z potraw, które się zjada, powstają wszystkie choroby ludzkie? – Herodot.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>