Zdrowa i nauka przychodzi jej z łatwością

 

Na FB na stronie Dieta Optymalna, Kwaśniewskiego, Optymalni – https://www.facebook.com/groups/137985096222891/permalink/1576788132342573/ – w komentarzach:

Gosia Borowska 01.11.2017 r. pisze:

„Mam przyjaciółkę, która 18 lat temu przeszła na ŻO z powodu zagrożonej ciąży. Ktoś wtedy dał jej książkę doktora do przeczytania. 🍀

Po dwóch tygodniach stosowania żywienia wyniki były idealne, dziecko po urodzeniu dostało 10 pkt. Do dnia dzisiejszego dziecko, a właściwie już dorosła panna nie zachorowała na żadną chorobę, włącznie z przeziębieniem i jest optymalna samoistnie, bo nigdy nie chciała jeść inaczej.

Dodam jeszcze, że jest bardzo zdolna, a nauka przychodzi jej z łatwością 😄😄”

.

5 Responses to Zdrowa i nauka przychodzi jej z łatwością

 1. Gavroche pisze:

  Nic nadzwyczajnego, takich dzieci jest pełno na wszystkich modelach dietetycznych. 😉

 2. OPTY pisze:

  „Do dnia dzisiejszego dziecko, a właściwie już dorosła panna nie zachorowała na żadną chorobę, włącznie z przeziębieniem i jest optymalna samoistnie, bo nigdy nie chciała jeść inaczej.”
  To jest nic nadzwyczajnego? , takich dzieci jest pełno? – gdzie???
  Optymalnych samoistnie , jak to nazwano, jest bardzo, bardzo niewielu i to jest nadzwyczajne bo raczej nie zwyczajne jeszcze.
  A „pełno” jest raczej, wiele niezrozumienia w temacie.

  Z autopsji.
  Ostatnio podczas przerwy w pracy znajoma (nieoptymalna, nigdy nic o tym nie słyszała) zauważywszy kolorową okładkę miesięcznika „OPTYMALNI” u mnie poprosiła o wgląd do gazetki, na co oczywiście przystałem. Minęło 30 min. gdy oddawała mi czasopismo zapytałem co tam ciekawego wyczytała?, odpowiedź była wielce „frapująca” , „niczego się nie dowiedziałam ,czego już bym nie wiedziała”. „Zatkało kakało” , jak to mówią w różnych dobrze poinformowanych kręgach.
  Mamy kryptooptymalnych!!! z zaburzeniami gastrycznymi.

 3. Gavroche pisze:

  Zdrowych, sprawnych umysłowo i jedzących głównie produkty zwierzęce i odzwierzęce jest mnóstwo, choćby w mojej rodzinie, gdzie ludzie są świadomi, a najwięcej jest ich tam, gdzie rodzice są nieskażeni nowoczesną dietetyką i medycyną, czyli na głębokich wsiach i miasteczkach np. na Śląsku.
  A to, że Ty nie znasz nic nie znaczy. 😉

 4. prezo pisze:

  Tam na tych wsiach i miasteczkach nie odmawiają może „chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj”?

 5. Gavroche pisze:

  Odmawiają i właśnie dlatego dobrze się mają. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>