Z DNA

 

Piotr Jastrzębski 09.11.2017 r. pisze:

„Książka nie jest towarem pierwszej potrzeby – dla niektórych jest, ale to specyficzna grupa, do której jest mi bardzo blisko – może dlatego decyzja kupna jest odkładana, przekładana i wielokrotnie bywa zaniechana. Bo cóż się dziwić, książki drogie, a prędzej czy później pojawią się w bibliotekach. Jeśli natomiast nie jest to wybór między zjeść czy przeczytać, to – no właśnie jest to niezręczne – zachęcam do zakupu książki „Z dna”. Niezręczne dlatego, że sam ją napisałem.

Zaliczam się do tego rodzaju bibliofilów, którzy potrafią zaczytać głód, stres, lęk i wszelkiego rodzaju troski czy niedostatki. Wszystko zależy od tego, na jaką książkę trafię. Mam nadzieję, że czytając „Z dna” nie tyle zaczytacie głód, co znajdziecie tam inspirację taką własną, subiektywną, indywidualną, jak więcej głodnym nie być. Mam na myśli wszelkiego rodzaju głody. Nie tylko fizjologiczne czy nałogowe, ale także głód życia, pięknego życia. Chociaż książka chyba nawet nie opiera się o kanon piękna, chyba że w definicji turpizmu. Można ją kupić w linku poniżej, ale niebawem pojawi się w innych księgarniach internetowych i mam nadzieję, że w stacjonarnych również:

Z DNA – do nabycia – http://www.dkmedia.pl/sklep/?37%2Cz-dna

Źródło – https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1785862981709539&id=100008575633630 .

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>