Powiem tak: Jest Się Czym Chwalić

 

Joanna Kowalska 07.02.2018 r. o 19:28 i później napisała:

„A więc ,jestem nowa na tym profilu i chciałabym powiedzieć że to jest zadziwiające dlaczego ludzie którzy nie mają zaufania do tej diety idą w zaparte lub podważaja ZO.

Otóż ja z moją córką 12 letnią która miała duże problemy z wątroba próby wątrobowe około 5500,weszlam w tą dietę, po konsultacji lekarskiej (pani doktor chorób wewnętrznych oraz dyplom lekarza optymalnego) wprowadziliśmy córkę po miesiącu do zdrowia próby 55 to o czymś to świadczy. Na diecie byłyśmy 2 lata. Z przyczyn osobistych musiałam dietę przerwać i po 5 latach powróciłam od miesiąca zywie się optymalnie, nie dlatego że jestem gruba, mam 164 cm i 63 kg.

Jeśli ktoś nie ma zaufania do Dr. Kwasniewskiego lub doradców (nie koniecznie z praktyką) to po co daje swoją opinię niufna.

Każdy, każdemu radzi, wymienia swoje błędy oraz sukcesy.
Tyle w temacie.
Pozdrawiam cała grupę oraz administratorów

.

„Przepraszam córka miała próby wątrobowe 550 to błąd tel.”

.

Anno, ja dowiedziałam się o diecie w szpitalu w Kielcach gdzie już szykowano córkę do leczenia interferonem i tak się tego bałam.

Miałam też koleżankę która była na tej diecie, więc sanepid mnie ścigał że narażam życie dziecka, nie ukrywam że sama się bałam, lecz robilam badania krwi córki 2 razy w tyg i sukces po 1 miesiącu. 😂 radość we łzach ogromna.
Polecam wszyskim odważnym

Źródło: komentarze do wątku – https://www.facebook.com/groups/KlasycznaDietaOptymalna/permalink/1416625328463049/

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>